Rusko, Kateřina II. (1762-1796)
5 Kopějka 1780 EM_hr. ražbou
Rusko, Alexander I.(1801-1825)
2 Kopějka 1813 EM/HM Cr.118,3_dr. vada stř.
Rusko, Mikuláš I.(1825-1855)
1 Rubl 1833 SPB-NG
Rusko, Alexander II.(1855-1881)
25 Kopějka 1860 SPB/FB, St. Petersburg Bitkin 2; Uzd. 1769 "R"
-0/0
20 Kopějka 1875 SPB/HI Y.22a,1
3 Kopějka 1860 EM - II.typ Y. 5a.1 "R"
-1/2+
Děněžka 1855 BM - Varšava typ C var. Y.2,2 "R"
Rusko, Mikuláš II.(1894-1917)
37 1/2 Rubl 1902 GR - silně zlacený (Au 24 karát) , v prsním štít ku carského orla v oválu "COPY" 30,14 g bublina
RL
1 Rubl 1913 BC - 300 let Romanovců Y.70
1/0-
50 Kop. 1899 FZ Y. 58,2
50 Kop. 1911 EB
Švýcarsko - Reichenau-Tamins, Johann Anton (1742-1765)
2 Pfennig b.l. - typ uprostřed dva erby, nahoře písmeno R, vespod nominál 2 "RR"
Švýcarsko - Schaffhausen
Dicken 1633 KM 42 var.: po stranách datace tečky, bez dvojt ečky před DEVS a za opisem_škr., hr.
3 kr. 1597 Sa 1631 - opise bez interpunkce, pouze p řed a za datací tečka_slabě ražen opis, tém.
3 kr. 1597 Sa 1631 var.: za datací dvojtečka, čísl. 9 ražen á jako obrácené C_mír. nedor.
Švýcarsko - Zug
3 kr. 1604 KM 17; Sa 1721 var.: IN: PA.
3 kr. 1606 Sa 1723; KM 17 var.: IN: PA: _mír. kraj stř., tém.
3 kr. 1607 Sa 1723; KM 17 var.: IN: PA: _prohlý a rovnaný
1/2+
Švýcarsko - Zürich
1 Schilling b.l.(17.stol.) KM 12; HMZ 1103
Rappen (3 Heller) b.l. (cca 1800) KM 11