Náboženské medaile
Německo - Evangelická víra staré pruské unie "Zlatá svatba", v ro zích kříže symboly / muž s ženou klečí u oltáře, citace z písma mosaz 98 mm 215,05 g původní etue
Německo - "Caspar - Melchior - Balthasar *1761*" Tří králové před Madonou s ježíšekem / Sede Vacante * Capit. Eccles Metropolit. Co lon. raž. 1975 Ag 835 45 mm 30,70 g
Německo - Biřmovací medaile (19.stol.), výjev z biřmování / záříc í holubice, symbol Ducha svatého, opisy: Citace Skutky 8, 17 bílý kov 32 mm
Ukrajina - 900 let Volyňské eparchie 992-1892, av.: Chrám mezi po stavami Štěpána Permského a Vladimíra Velkého / rv.: Ikona Matky Boží Sn 31 mm
Sportovní medaile a ceny
Praha - EIS CLUB ZU PRAG * BRUSLAŘSKÝ SPOLEK V PRAZE 1871 postř. tlačený plech 50 mm s orig.ouškem
Brno
Moravská zemská útulna v Brně 1901, v otevřeném věnci 2-řádkový n ápis "NAŠEMU LIDU" / stojící postavy sv. Cyrila a Metaděje, bez o pisu pouze v kroužkovém a jehlanovém okruží Cu 29 mm pův. ouško
Český Těšín
K příležitosti odhalení pomníku T.G. Masaryka v Českém Těšíně 28. 9. 2010, president na koni / Tomáš Garrigue Masaryk 1850-1937 - z asloužil se o stát vydalo Muzeum Těšínska sign.: Sou. (Soušek) Sn 50 mm 42 g orig. etue +certifikát
RL
Cheb
Sportovní klub vozíčkářů západočeského regionu - Open Cheb ve sto lním tenise / domninanty města a nápis SKV 1999-2003 sign.: ZK Ag 925 66,2 g 42 mm (raženo 30 ks !!) "R"
Krásná Hora u Milešovky
Doly Svatý Václav a Emanuel / medaile pro štěstí 10.9. 1864 6-ti řádkové německé nápisy Sn 26 mm_hr. ražbou
Kroměříž
Zemská všeobecná hospodářsko-průmyslová a školská výstava 1925 sign.: Pichl bronz. plaketa 77x70 mm
Olomouc
II. průmyslová výstava a živnostenská výstava 1902 / protektor ar civ. Eugen, poprsí v uniformě bronz zlacený 50 mm Taul 486_otřelé zlac., před portrétem rýhy
+2/1
Kněz P.Pavel Křižkovský-hudební skladatel, poprsí vlevo / Dómský chrám v Olomouci a opis sign.:LENHART 1932 bronz 40 mm Taul 429
100.výročí pobytu gen.Lafayetta v Olomouci 1934, poprsí generála vlevo / Památce olomouckého vězně, tři postavy na třech stupních sign.: PELIKÁN Ag 987/1000 Taul 432 (raženo 100 ks)
MUDr.Antonín Taul, portét zprava / Svému jednateli NSČS pobočka Olomouc sign.:PELIKÁN bronz 50 mm BK 28/16
Písek
Jubilejní krajinská výstava 1912 / POKROKU A DOVEDNOSTI, hradební brána sign.: Karnet-Kyselý Praha bronz 44 mm orig. etue
Praha
Druhý sjezd kolegů pražských techniků ze studíjních let 1847 až 1 851 dne 11.září 1896, česko-německé nápisy / stoj. Putti s tabulk ou a datací 1847-1851, v okruží znaky se šesti obory sign.: F.PAWLIK Ag 40 mm 23,10 g
Znojmo
Obnovení královské hradní kaple Sv. Kateřiny 1947-1949 sign.: FISCHER bronz 35 mm
Fabiánek F.
Medaile - kůň doprava, bez opiusu / Moravská orlice doplněná dat ací 1926 ražebna: ANÝŽ bronz 50 mm
Kozák Ladislav (1934-)
Břetislav I. 1034-1055, portrét mírně doleva / Měnová reforma kní žete Břetislava I. r.1050 - 75 let ČNS postř. bronz 60 mm (raž. 100 ks - čestná medaile) FM A1/37 B
Scharff Anton (1845-1903)
"STYRIA", portrét dívky jako zosobnění Štýrska a erb / medaile um ění, rozvětvený strom s nápisy Ag 30,5 x 22,5 mm, 8,48 g pův. ouško "R" (aukce WAG 55,- EUR)