Česká republika
Pamětní odznak "Agentura vojenských informací a služeb AVIS" bronz Šimůnek 102 orig. etue
Hasičské medaile a odznaky
Šternberk - 100 let požár. sboru keramika 96x120 mm orig. etue
Vacenovice - Na památku župního sjezdu dobrovolných hasičů 7.9. 1 913, osmi řádk. nápis / stojící hasič drží štít a sekerku VLASTI ... raž. Karnet Kyselý Al klipa 25x25 mm pův.ouško
RL
Bulharsko
Řád "Sv. Cyril a Metoděj" bílý smalt, stuha na kolodce Burian 112
1/-/1
Pam.medaile pro účastníky války 1915-1918 zlacená
0/0/0
Německo - Bavorsko
Ludwig II. - Záslužný kříž "MERENTI 1866" bronzový s meči + orig. stuha
1/1/1-
Německo - Hessen-Darmstadt
Ernst Ludwig - "FÜR TAPFERKEIT" Ag Nim.884 +stuha
0/0/1
Německo - Prusko
Friedrich Wilhelm III. - medaile "VERDIENST UM DEN STAAT" Nim. obr.1821 Ag 40 mm raž.ouško_bez stuhy
Německo - císařství (1871-1918)
"Baltský kříž", II. třída bronz Niemann.2.01.08a orig.spona
Německo - 3.říše (1933-1945)
Medaile "Winterschlacht im Osten 1941/42" Hartung 54 Nim.3850 +stuha
Záslužný kříž "Deutschen Mutter" 2 model - s datem zlatý, nákrční stuha +miniatura Nim.3513 2 ks
Miniatura, Záslužný kříž "Deutschen Mutter" 2 model - s datem bronzový
Rhodesie
Kazeta s 34 ks miniatur vyznamenání a ocenění z let 1890-1980, (27 ks postříbřených 98%, 5 ks bronzových a 2 ks CuNi) vydáno 5 00 ks certifikát č. 367 (přiložen) +český překlad "pěkná kolekce" kazeta 44x29 cm se znakem
0-0
Vatikán - Papežský stát
Řád sv. Řehoře Velikého (zal. 1831), III. třída - rytíř "R" _schází medailon, v rozích poškoz. smalt, nošená poškoz.stuha
-1/1-/3
U.S.A
Medaile "Air Medal" Foster 25 "R" na stuze písmeno "V" +malá dubová snítka
Num.katalogy
Burian V.: Cyrilometodějská tematika v oblasti numismatiky, drobné plastiky, signistiky a faleristiky vyd. 1997 76 stran, 249 položek +21 tabulek vyobrazení
N
Num.spisy
Hlinka J.: Bratislavská mincovna, vyd.1982 136 stran, mnoho černobíl. +barev.fotografií bratislavských ražeb
Kremnická mincovňa 1328-1978, 408 str., mnoho černobíl.a barev. reprodukcí, sestavil Št.Kazimír a J.Hlinka vyd.:OSVETA 1978_výb.
Med.pla.odzn.
Hlinka J.: Medailerstvo na Slovensku od 16. po začia- tok 20.storočia, 196 str. mnoho vyobr. Bratislava 1976
Heraldika
HOMO FABER - motiv práce v historické ikonografii 225 str. textu (171 vyobraz. v textu) +187 obraz. příloh vad. Akademia a Artia Praha 1967 vazba plátno
Zach.