Různé
Plata na mince z lisované lepenky, na mince FJI a Karla I. zelený povrchový lak 295x392 mm _celk.12 ks
Z
Desky A4 s rychlosvorkou u hřbetu - 13 listů na bankovky
Kufřík hliníkový - 400x240x100 mm s kováním v rozích a sametovým vnitřkem + 12 modrých a červených sametových plat (2x 6x4, 5x 7x5, 5x 8,5)
N
Novoražby a repliky
Šlikův tolar 1520 - pro výstavu EXPO 1967 v Montrealu, Postř.bronz lesklý, postř.bronz tmavý, Bronz, Pozlacený bronz _celk.4 ks
Šlikův tolar 1525 - (Ag) novoražba, na av.značeno R74
Velká stříbrná medaile za statečnost 1.třídy, VM.1/5-X-D_orig.stuha
Malá stříbrná medaile za statečnost, VM.1/5-XII-D _orig.stuha s páskou za 2 udělení
Jubilejní medaile 1898, VM.1/32-A, Marko.396a_orig.voj.stuha
Čestné vyznamenání za zásluhy o Červený kříž, VM-14-B-4, Mar.161a stříbrný, II.třída_válečná stuha
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, VM.2/18, Mar.419a_orig.stuha
1/1/2
Medaile Za zásluhy - bronzový stupeň, VM.III/13-II-B_orig.stuha
Pamětní medaile Řádu SNP, VM.III-16_orig.stuha
Řád rudé hvězdy ČSR - I.vyd., VM.42-I, Sign.Zukov, Punc.900, Ag, číslo 555 _dr.vyštíplý smalt orig.st. s připín. + stužka s miniaturou
Medaile za službu vlasti ČSR, VM.44-I _udělovací dekret na jméno O.Lutty orig.stuha + stužka
Československo - odznaky vojenských akademií
Absolv.odznak čs.vojenské školy 1939, XVIII.ročník znač.KK, Punc.900, Ag_šroub s maticí a podložkou
Absolv.odznak vojenské akademie 1948, č.23, odznak znač. KK, matice znač.Zukov Praha XI, Punc.900, Ag, Kr.I.4/1/1 _šroub s maticí a podložkou
Absolv.odznak vojenské akademie 1953, č.084 znač.Zukov Praha XI, Punc.900, Ag, Kr.I.4/3/1 _šroub s maticí a podložkou
Absolv.odznak vojenské technické akademie 1954 číslo 434, znač.Zukov Praha XI, Kr.I-5/I-3 _orig.šroub s maticí a podložkou
Československo - letecké dekorace
Odznak letecký mechanik - po roce 1948, čís.5174, bez označ.výrobce Obecný kov - pozlac. a postř., Kr.11-II/IV-2_se 3 úchyty
Československo - různé
Vzorný cvičitel, b.l., Postř.odznak 17,5x30,5 mm, Nov.188c_s jehlou