Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-I-B, I.vydání (1918 - 1920), světlý bronz, na stuze jedna bronzová hvězdička
Čs.revol.medaile - světlá, těžká, Sign., VM.6-B, II.vydání (1920-1938)
Čs.revol.medaile - tmavá, lehká, Nesign., VM.6-D, II.vydání (1920-1938), na stuze číslo pluku "21"
Československá medaile Vítězství, Sign., VM.7-A, Laslo.23, lakovaná
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-B(1), tmavší lesklý bronz, výrazněj. okraj, tupý hrot znaku
Československý válečný kříž 1939, VM.11-B, 1.pražské vydání z roku 1945
Medaile Za chrabrost před nepřítelem, VM.12-C-1, pražské vydání z let 1945 - 1947, etue
Bronzová vojenská medaile Za zásluhy - pražské vydání, VM.13-II-B, dvě malé stužky, dekret "Voj. v zál. Michal Alois, 21.října 1946, gen.Svoboda"
Medaile čsl. armády v zahraničí, VM.14-B, I.pražské vydání z roku 1945
Pamětní medaile Řádu SNP, VM.16-III, Sign.K, českoslov.stuha (barvy v pořadí bílá-červená-modrá)
Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20
Zborovská pamětní medaile, VM.23
Bachmačská pamětní medaile, VM.24, malá stužka
Vyznamenání Za práci 1947, VM.neuvádí, VPÚ.5b, bronzový odznak s nepůvodním zavíracím špendlíkem
Vyznamenání Za práci 1948, VM.neuvádí, VPÚ.5c, bronzový odznak s jehlicí
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, nečíslovaný, stužka s miniaturou
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (15356), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka
Medaile Za vynikající práci ČSSR, VM.34-2, číslovaná (5954), stužka, průkaz "Drahomír Hlaváček 29.4.1961"
Medaile Za statečnost ČSSR, VM.35-2, číslov. (3305), puncovaná Ag925, výroba Kremnice, malá stužka