Medaile Za statečnost ČSSR, VM.35-2, číslov. (1978), síla střížku 3mm, Punc.Ag, výroba Kremnice, stužka, původní etue od I.vydání
Medaile Za statečnost ČSSR, VM.35-2, číslov. (964), punc. Ag959, výroba Kremnice(?), na hraně 5x puncov., stužka, původní etue
Řád Klementa Gottwalda ČSR, VM.37-1, muzejní kopie z pozlaceného bronzu, nepůvodní etue R!
Záslužná medaile J.A.Komenského ČSSR, VM.38-2, punc. Ag900, výroba ZUKOV, stužka s miniaturou, etue
Záslužná medaile Jana Evangelisty Purkyně, VM.39(a), plastická Sign.Beutler, punc. Ag900, výroba Zukov, dvě stužky, původní etue R!
Záslužná medaile Jana Evangelisty Purkyně, VM.39(b), Nesign.(Beutler), punc. Ag800, výroba Zukov, dvě stužky, původní etue R!
Záslužná medaile Jana Evangelisty Purkyně, VM.39(c), Sign.Beutler ražená do hloubky, punc. Ag800, výroba Kremnica, dvě stužky, původní etue R!
Řád Rudé hvězdy ČSR, VM.42-1, číslovaný (328), punc. Ag900, výroba Zukov, dvě stužky bez miniatur, původní etue, průkaz "328, Jaroslav Douda, 8.V.1957"
Řád Rudé hvězdy ČSR, VM.42-1, číslovaný (047), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka s miniaturou, původní etue od II.vydání R!
Řád Rudé hvězdy ČSR, VM.42-1, číslovaný (090), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka s miniaturou, původní etue R!
Řád Rudé hvězdy ČSSR, VM.42-2, číslovaný (6337), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka, původní etue
Řád Rudé hvězdy ČSSR, VM.42-2, číslovaný (4968), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka, původní etue, průkaz na jméno plukovník Miloslav Janota
Řád Rudé hvězdy ČSSR, VM.42-2, číslovaný (1805), puncov. Ag900, výroba Zukov, stužka s miniaturou, původní etue, přiložena průkazka s přelepeným číslem
Medaile Za zásluhy o obranu vlasti ČSR, VM.43-1, puncov. Ag900, výroba Zukov, stužka s miniaturou, původní etue, průkaz na jméno "kap. František Doubek"
Řád rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, číslov.(3272), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka, pův.etue, dekret a průkaz na jméno Rudolf Končelík, udělený 9.9.1956
Řád rudého praporu práce ČSR, VM.45-1, čísl. (10102), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka, pův. etue, dekret a průkaz na jméno Štěpán Miarka, udělený 9.9.1960
Řád Rudé hvězdy práce ČSSR, VM.46-II, číslov.(9959), punc. Ag925, výroba Kremnica, malá stužka, pův.etue, dekret v tubusu na jméno "Eduard Šmejkal", 9.9.1981
Řád Rudé hvězdy práce ČSSR, VM.46-2, čísl. (9660), puncov. Ag925, výroba Zukov, stužka, původní etue
Lidové milice - 10 let - Za zásluhy - I.třída, VM.49-1, poškozený smalt, upínací šroub bez podložky
Lidové milice - 10 let - Za zásluhy, VM.49-1, I.třída, miniatura se šroubem, původní etue