Praha - Nový most pražský 1868/Velké Národní divadlo v Praze, Sn 40mm původní ouško, av: pohled na tehdejší visutý most Františka Josefa I., rv: pohled na Národní divadlo od Vltavy, R
Tábor, ČNS Tábor, 30 let organizované numismatiky 1990, Ag medaile 900/1000, Jan Hus na hranici, sign. Vančura, 42mm/42,033g
Uherské Hradiště - Slovácké Muzeum - pohled na historické město s opevněním, opis / budova muzea, opis, sign.R, bronz 70mm, původní etue
Uherské Hradiště - medaile za zásluhy o rozvoj okresu Uh. Hradiště - 30 let národních výborů, Al 62mm, etue
Uherské Hradiště - okresní výbor KSČ 1978, Al 70mm, etue
Uherské Hradiště - sbor pro občanské záležitosti, slavnost předání maturitního vysvědčení, Al 58mm, etue
-0/-
Velehrad - Jan Pavel II. Medaile na návštěvu papeže na Velehradě 1990, Br 60 mm, sig. Úprka, etue
Velehrad - Papež mezi Cyrilem a Metodějem, opis a nápis, 1885 / kaple Cyrilka, opis a nápis, Ms 38 mm s původním raženým ouškem, 19.32g, nep.rysky, dr.hr.
Vsetín - 25. výročí osvobození 1945 - 1970, Br 60 mm, etue
20 let JZD 1949-1969, sign. J.P., bronz 60mm, etue
20 let socialismu na vesnici 1949-1969, jihomoravská organizace KSČ, Al 50mm, etue
medaile ROH, zemědělství a lesní hospodářství, bronz 56 mm, etue
VÚ 5198 - 5 LET 1979-84, Al 70mm
0/-
medaile Federace strojvůdců, 1896-2006, Ag 23.58g, 2x punc v ploše, 40 mm, kapsle
medaile za výsledky dosažené v branné výchově, 3 ks
0-0
Vzorný pracovník MH (Místního hospodářství) č.1004, pozlac. 37x40 se zav.špendl., smalt, etue
J.A. Komenský - učitel národa, Al 60 mm, etue
Liptovský útvar, lité Fe 92mm
osmihranná medaile -obchodní komora 1862, Ag 22.75g, punc, sign., patina
hudební medaile b.l., Ag? 9.03g, 27 mm, orig.ouško