Velitelský řád Jana Žižky z Trocnova, VM.19-III-A, stříbrná medaile, Punc. Ag 937, výroba Kremnica, stužka, původní etue
Pamětní medaile druhého národního odboje, VM.20, zkrácená původní stuha
Jánošíkova pamětní medaile, VM.21, stužka, původní etue
Bachmačská pamětní medaile, VM.24, nepůvodní etue
Čsl.vyznamenání Za vědu, umění, výzkum a výrobu 1949, VM.neuvádí, K-H.6, etue
1/-/1
Čsl.vyznamenání Průkopník socialistické práce 1949, VM.neuvádí, K-H.6, číslov. (467), výroba Kremnica, původní etue
Řád 25.února - I.třída, VM.28-1, Puncovaný Ag 900, výroba Karnet a Kyselý, klopová a jehlicová miniatura a nepůvodní etue
Řád 25.února - II.třída, VM.28-2, puncované Ag 900, výroba Karnet-Kyselý, klopová a jehlová miniatura, původní etue, dekret na jméno "Bohuslav Černý", 1949
Řád 25.února - III.třída, VM.28-3, Nesign., klopová miniatura, stužka s miniaturou, původní etue, dekret na jméno Karel Kočí, uděleno 25.II.1949
Řád Socialismu (1951 - 1955), VM.30, Nesign.(Benda), muzejní kopie ze zlaceného bronzu s dvaceti českými granáty, etue RR!
Řád Republiky ČSR, VM.31-1, číslovaný (124), puncovaný Ag 900, výroba Zukov, poškozený smalt, malá stužka, původní etue R!
Řád Republiky ČSSR, VM.31-2, číslovaný (505), puncovaný Ag900, výroba Zukov, stužka, původní etue
Řád Republiky ČSSR - typ 1977, VM.neuvádí, Pulec.C3b, číslovaný (796), puncované Ag925, výroba Kremnica, stužka s kovovým páskem, původní etue R!
Řád Práce ČSR, VM.32-1, číslovaný (918), puncovaný Ag900, výroba Zukov, stužka, původní etue
Řád Práce ČSSR, VM.32-2, čísl. (8519), punc. Ag925, výroba Kremnica, stužka, pův.etue, dekret na jméno "Ing.František Čihák" s podpisem G.Husák, 29.IV.1988
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSR, VM.33-1, číslov. (2199), punc. Ag900, výroba Zukov, stužka, pův.etue, dekret na jméno Antonín Žižka podepsaný Vil.Širokým
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSR, VM.33-1, číslov. (3163), punc. Ag925, závěs puncován Ag803 (!), výroba Zukov, stužka, původní etue od II.vydání
Medaile Za zásluhy o výstavbu ČSSR, VM.33-2, číslov. (26666), punc. Ag925, výroba Zukov, stužka, pův.etue, dekret na jméno František Čada, uděleno 30.4.1970
Medaile Za vynikající práci ČSR, VM.34-1,číslovaná (5276), stužka, původní etue
Medaile Za vynikající práci ČSR, VM.34-1, číslovaná (1744), stužka, původní etue od II.vydání