Šimonovský Bedřich, 1871 -
Karel Havlíček Borovský, 1821 - 1856, b.l. (1921) Poprsí mírně zleva, nápis, Jednostranná litá plaketa, Sign.Š, Litá Zn plaketa 77x105 mm, PZ.347
Václav Klofáč - poprsí zleva, nápis, b.l. (1923) Sign.1923, Bronz.litá plaketa 114x147 mm_jednostranná
Jan Amos Komenský, 1592 - 1670, b.l. (1924) Poprsí zprava, nápis, Jednostranná litá plaketa, Sign.Š, Lité Zn 80x105 mm, PZ.161
Špánek Karel, 1894 - 1965
Karel Pištora - starosta Společenství pražských rytců, b.l. (1923) Poprsí zleva, opis / rytecké náčiní, opis, Sign.Špánek23 Bronz 50 mm
Josef Kajetán Tyl, b.l. (1928) Poprsí část.zprava, opis / citát, faksimile rukopisu a podpisu, Sign.Š, Bronz 50 mm_R!
Španiel Otakar, 1881 - 1955
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 Poprsí zprava, opis, Sign., Zn 62 mm_jednostr. R! tém.
0/-
Alois Jirásek - Mánes svým členům na rok 1918 Poprsí zprava, opis, Sign., Zn 60 mm_jednostr. R!
Menší medaile na milénium Sv.Václava, 1929 Sv.Václav na koni, andělé, letopočet / Sv.Václav s praporcem, znak, opis, Punc., Ag 987, 28 mm, 15.1 g_tém.
Štefunko Fraňo, 1903 - 1974
Andrej Hlinka - otvorenie zákonodarného snemu, 18.1.1939 Poprsí zleva, opis / slov. kříž, tři lipové pahýly obtočené stuhou, opis, Sign., Ag 987, 65 mm, 102.91 g_dr.rysky v av. R!
Ernest Denis - franc.historik, 1849 - 1921 Portért zprava, opis / dvě ženské postavy, 3řádk.nápis, opis VERITAS VINCIT 1925, Sign., Bronz 70 mm_R!
Truhlíková Spěváková Jarmila, 1940 -
Summit NATO 2002 v Praze, panorama Prahy, 2řádk.nápis, opis / summit NATO, dvojitý opis, Sign., Punc.999, Ag 34 mm, 16 g _orig.kapsle + certifikát
Uchytilová-Kučová Marie, 1924 - 1989
Jan Masaryk - in memoriam, 10.III.1948#Br Poprsí zleva, nápis / stařec v kápi a dívka s pavím perem, nápisy, Sign., Bronz 60 mm_R!
Vlček Bohumil, 1862 - 1928
František Palacký - poprsí zleva, opis / ležící korunovaný český lev, za ním žena píšící na obelisk, Sign., Bronz 55 mm, Ver.9c, Luk.410
Weiss Jan, 1794 - 1861
Hospodářská společnost pro Moravu a Slezsko, b.l.#Br Stojící Ceres se symboly úrody, nápis / symboly moci a bohatství, písmo, Sign., Bronz 62 mm, MZČ.119/2, Ho.6095
Banská Štiavnica
Banskoštiavnický pamětní groš, b.l. Horník na čelbě, opis / městský znak, opis, Nesign., Punc., Ag 987/1000, 28 mm, 4.8 g
Brandýs nad Orlicí
J.A.Komenský - k 400.výr.narození 1592 - 1992 Portrét mírně zleva, opis / obelisk, opis Brandýs 1622 - 1627 Klopoty, Sign.D (Dušek) a Št (Štětina), Bronz 31 mm
Jablonné nad Orlicí
Znak města, domy na náměstí, morový sloup 1285 Holubice na kytici, opis, Sign.Kolářský Bronz 60 mm
Kroměříž
Nesign. - Jubilejní výstava hospodářsko-průmyslová, 1908 Knížecí arcibiskupské železárny ve Frýdlantě - na oslavu panovnického jubilea jeho Veličenstva císaře a krále 1848 - 1908, 5řádk.nápis ve věnci, opis / 2řádk.nápis ve věnci, opis, Bronz litý 85 mm_R!
Letohrad
Vít - na 130 let železnice Letohrad - Ústí nad Orlicí 1874 - 2004#Al Pohled na zámek, lokomotiva, opis / 2 lokomotivy proti sobě, opis Al 42 mm_orig.kapsle