Hasičská a záchranářská medaile za 25 let služby, VM.36a, Marko.333, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Medaile pražského záchranného sboru, Marko.361b, VM.51-II-A, II.vydání, bronzová medaile s malým ouškem a průvlečným kruhem, hr., původní stuha R!
Stříbrná pamětní medaile pro pražské ozbrojené sbory z roku 1866, VM1.27, Marko.362, Sign.Tautenhayn, v Rv. dr.rysky, krásná patina, původní stuha R!
Miniatura pamětní medaile pro pražské ozbrojené sbory z roku 1866, Nepunc.Ag, VM1.27, Marko.362, dr.hr., krásná patina, původní stužka R!
Tyrolská stříbrná pam.medaile 1866, Sign.TAUTENHAYN, Marko.363, VM1.26a, 30mm, dr.hr., rysky, patina, vybledlá původní stuha
2/2/2
Tyrolská stříbrná pam.medaile 1866, Sign.Tautenhayn, Marko.363, VM1.26a, dr.hr., dr.rysky, pat., bez stuhy
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364b, VM1.28a, zlacený bronz, číslovka "2" dole s vlnkou, dr.rysky, původní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364e, VM1.28a, číslice "2" dole s vlnkou, kulovité ouško, nep.hr., patina, nepůvodní stuha
Válečná pamětní medaile 2.DEC.1873, Marko.364f, VM1.28a, zlacená, číslice "2" dole rovná, kulovité ouško, dr.hr., původní stuha
Občanská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.382a, VM1.34b, původní stuha
Občanská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.382a, VM1.34b, Nesign.(A.Scharff), původní stuha
Vojenská zásl. medaile za 40 let služby, Marko.383b, VM1.34a, zlacený bronz, nepůvodní stuha
Jubilejní vojenská pamětní medaile 1898, Marko.396b, VM1.32b, zlacený bronz, původní etue "JOSEF ZIMBLER WIEN - Uniformirungs Anstalt - VII./2 BURGGASSE 33"
Jubilejní občanská pamětní medaile 1898, Marko.397a, VM1.33, bronz, pův.stuha, pův.etue "Moritz Tiller & Co. k.u.k.Hofliferanten Budapest, Wien, Belgrad....."
Jubilejní občanská pamětní medaile 1898, Marko.397a, VM1.33, nepůvodní stuha
Quinque lustra - čestná medaile za 25 let členství v domobraneckých sborech, VM.1-40-II, Marko.385, hr.
Bosensko-hercegovská pamětní medaile, Marko.410a, VM.41-A, Sign.R.PLACHT.FEC, bronz, původní stuha
Neofic. pam.medaile 1902 - šermířský turnaj V.armády v Budapešti, Nesign., bronz 23mm, 5.028g, stopy původního zlacení, pěkná patina, téměř
Důstojnická identifikační známka na krk - zlacená mosaz 32x50 mm na jméno por.Gustav Janata z Vlkavy, okr.Mladá Boleslav, narozen 1891 R!
Vojenská identifikační známka na jméno Heinrich Piffl z Doudleb u Rychnova nad Kněžnou, narozený 1882, známka vydána 1905, mosaz 50x32 mm