Francie, republika, 1871 -
Kříž za vojenskou chrabrost, VFR.48
Pamětní medaile za operace v severní Africe (1958), VFR.50, původní stuha se štítkem "ALGERIE"
Zámořská pamětní medaile (1962), VFR.51, původní stuha se štítkem "TCHAD"
Medaile odporu - pro osoby odvlečené na nucené práce v Německu (1963), VFR.52
Pamět. medaile dobrovolné vojenské služby - 3.stupeň - patinovaný bronz, VFR.53a
Pamětní medaile bojovníků velké války 1914 - 1918 (1978), VFR.54
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 3.stupeň, VFR.55a, na stuze štítek "LEGION ETRANGERE"
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 2.stupeň, VFR.55b
Pam. medaile Národní obrany 1982 - 1.stupeň, VFR.55c
Francouzská pamětní medaile 1995, VFR.56
Severoafrická medaile 1997, VFR.57, nep.hr.
Severoafrická medaile pro tajné služby 1997, (VFR.58), nep.rysky
Pamětní medaile za službu veřejnému pořádku, (VFR.59), stuha se štítkem "ALGERIE"
Kříž za vojenské zásluhy, (VFR.60), stuha s rozetkou
Francie - oficiální novoděly pařížské mincovny
Medaile za zranění pro nevojáky, jako VFR.13b, BB.375 jako BB.375
Orientální pamětní medaile 1926, jako VFR.25, jako BB.433
Válečný kříž pro dobrovolníky 1914 - 1918, II.typ, ramena v rubu hladká, jako VFR.30b, jako BB.455
Spojka sedmi miniatur se společným kovovým závěsným ráhnem
Francie, V.republika, 1958 -
Řád čestné legie - typ 1962 - rytíř, VFR.I.K.5, poškozený smalt v aversu
Itálie - království
Kříž s korunou za XVI.let služby, BB.449, Nesign., pod korunou značeno "ARG", bez stuhy