Francie, II.republika, 1848 - 1852
Centime 1849 A, Paříž, KM.754, 2.024g, pěkná patina
Francie, Napoleon III., 1852 - 1871
5 Frank 1867 A, Paříž, KM.799.1, 24.897g, nep.hr., dr.rysky, patina
50 Centimes 1857 A, Paříž, KM.794.1, 2.502g, nep.hr., nep.rysky
20 Centimes 1867 BB, Strasbourgh, KM.808.2, 0.989g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Francie, III.republika, 1871 - 1940
20 Frank 1934, KM.879, 19.958g, dr.hr., vlas.rysky, patina
2 Frank 1871 A, Paříž, KM.817.1, 10.035g, nep.hr., nep.rysky
Francie - město Metz
12 Groš 1616 - s obrazem svatého Štěpána, Sa.1905, KM.2, 7.048g, napr., okr., nedor., patina R!
Gdaňsk, Zikmund III. Vasa, 1587 - 1632
1/4 Tolar (Ort) 1624, KM.15.2, Kop.7505, 6.893g, dr.vady materiálu, nep.vady razidla, mírně just., patina R!
Gdaňsk - město
5 Gulden 1923, KM.147, 24.918g, dr.hr., dr.rysky RR!
2 Gulden 1923, KM.146, 10.004g, nep.hr., dr.rysky, patina R!
Gulden 1923, KM.145, 4.976g, nep.hr., dr.rysky, patina
Island, Christian X., 1912 - 1944
2 Aurar 1926, KM.6.1, 2.861g, nep.hr., nep.rysky, nep.vada materiálu, patina
Itálie - království, Napoleon I., 1804 - 1814
2 Lira 1811 M, Milano, Cr.9.1, 9.834g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina R!
2/1
10 Soldi 1812 V, Benátky, Cr.6.2, 2.496g, nep.rysky, dr.hr.ražbou, téměř R!
Itálie, Viktor Emanuel II., 1861 - 1878
2 Lira 1863 N-BN, Neapol, KM.16.1, 9.738g, dr.hr., dr.rysky, patina
50 Centesimi 1860 Firenze - provizorní vláda v Toskánsku, Cr.84, 2.481g, nep.hr., nep.rysky, pat.
Itálie, Umberto I., 1878 - 1900
5 Lira 1878 R, KM.20, 24.812g, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina RR!
2 Lira 1884 R, KM.23, 9.870g, dr.hr., dr.rysky, dr.škr., patina
Itálie, Viktor Emanuel III., 1900 - 1946
20 Lira 1927 - VI.rok vlády, KM.69, 14.974g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř R!
5 Lira 1911 R - jubilejní, KM.53 (pouze 60.000 ks), 24.964g, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř RR!