Španiel O., AR medaile velká Milénium sv. Václava "Rozvzpomeň se" Ag 987, 40mm/30,144g, kapsle
Španiel O., TGM 1850-1935 na oslavu 85. narozenin Ag velká 79,548g/60mm
Španiel Otakar 1881-1955, Jsem ražen z českého kovu - 10.výročí republiky 1928 - sv.Prokop orá s čertem, havíř, opis / státní znak, sv.Václav s rytíři, Ag987, 34mm, 19.99g, patina
tém. 0/0
Španiel Otakar 1881-1955, medaile T.G.M. 1937 úmrtní, sign, Ag 55.48g 50 mm, punc
Španiel O., TGM 1937 "President osvoboditel in memoriam", bz 60mm, Floss 55c
Úprka J., Velehrad, náštěva Jana Pavla II. 1990, Ars Collegium Uherské Hradiště, bz 60mm, půvdoní etue
Vitanovský, M. 1985 Eliška Rejčka 1283-1335, 650 let úmrtí, ČSN Hradec Králové, bz postříbřený 50mm
Vitanovský, M. 1986, Vratislav II. 900 let korunovace, ČNS Praha + NM Praha, bz 40mm
Vitanovský, M., 100 let kutnohorského dvouzlatníku 1987 - replika reversu mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy, Sign., Punc., Ag900, 36mm, FM.7, patina
Vitanovský, M., 100 let kutnohorského dvouzlatníku 1987 - replika reversu mince / havíř s kladivem a kahanem, opisy, Sign., Punc., Ag900, 36mm, FM.7
Vitanovský, M. 2005, 800 let založení Velehradského kláštera 1205-2005, ČNS Kroměříž, Ag 925, 28mm, originál etue
Zeman K. 1979, Jindřich z Lipé, ČNS pobočka Brno, Ag 41mm/34,148g, katalog prací KZ 27 náklad 20ks uvádí hmotnost 45,6g
Zeman K. 1998, 150. výročí Kroměřížského sněmu 1848-1998, ČNS pobočka Kroměříž, tombak 50mm, katalog prací KZ 110, původní etue
Zeman K., 250. výročí narození W.A.Mozarta, 1756-2006, Ag 999, 50mm/42g, KZ 185, etue, certifikát
Zeman K., 400. výročí mincovního privilegia olomouckých biskupů 1608-2008, Ag 999, 50mm/42g, náklad 50ks, č.21, KZ 198, etue, certifikát
Zeman K., AR medaile ke 400. výročí mincovního práva olomouckých biskupů, Ag 999, 42g, číslovaná na hraně, č. 41 (50ks), etue, KZ 198, HS 217b
Nesign., Alexandr Dubček, pražské jaro 1968, Ag 35mm/10,4g "historické momenty - po stopách naší historie", vlas.škr., kapsle
Nesign., Josef Mánes 1820-1871, portrét/dívka v kroji, Ag 999 35mm/14,88g, Zlatá Koruna - certifikát
Nesign., "Kde domov můj/České republice 1.1.1993", Ag 999, 35mm/14,897g, originál etue
Nesign., Jan Lucemburský, korunované poprsí čelně/jezdec na koni, Zlatá Koruna, nesign., Ag 999,9 14,890g/35mm, kapsle, certif.