Vatikán, Jan Pavel I., 1978
Nesign. - medaile na neobsazení Svatý stolec po smrti Jana Pavla I. Poprsí papeže zleva, opis / klíče sv.Petra pod baldachýnem SEDE VACANTE MCMLXXVIII, Postř.bronz 35 mm
Vatikán, Jan Pavel II., 1978 - 2005
Nesign. - medaile na tradiční slavnostní papežské požehnání URBI ET ORBI, stojící papež čelně / ve středu nápis, Cu 45 mm
Vatikán, Jan Pavel II., 1978 - 2025
Nesign. - medailka k poctě svatého Maxmiliána Kolbeho b.l. (1982) Poprsí papeže zleva, opis / portrét světce s Pannou Marií, opis Postř.bronz 35 mm
Nesign. - medaile na Svatý rok 1983 Poprsí papeže zleva, opis / chrámové věže před basilikou sv.Petra, opis, Postř.bronz 35 mm
Velká Británie
Anna - medaile na obsazení Barcelony britskou flotilou 1706 Poprsí zleva, opis / bitevní scéna na moři v přístavu, vročení v úseči opis, Sign.J.Croker, Bronz 35 mm, 17,04 g_R! tém.
Carolina (královna) - medaile na korunovaci 11.10.1727 Poprsí zleva, opis / stojící královna korunovaná Británií a Vírou, 2řádk.nápis v úseči, opis, Sign.IC (J.Croker), Ag 34 mm, 18,56 g Eimer.513_tém.
Cyklistické medaile a odznaky
Praha - za propagační závod - v upomínku 28.X.1928 Nápis na květině, opis / československá ústřední jednota velocipedistů uprostřed Čs.Ú.J.V. 1883 v lipovém lipovém věnci, opis, Bronz 36 mm _orig.ouško
Medaile a odznaky hasičských spolků
Běhařov (u Znojma) - upomínka na sjezd sboru dobrov.hasičů 8.6.1913 Král.koruna, dva hasiči držící štít s nápisem / 8řádk.nápis, Al 30 mm _orig.raž.ouško
Běstovice (u Chocně) - IV.sjezd hasičské župy Albrechtické 4.VII.1937 7řádk.nápis na trikoloře, po obvodu listový ornament, navrchu hasičské atributy, Karton stříbřený 34x53 mm, na rev. razítko Rud.Straka Česká Lípa_orig.ouško se špendl.
Bořkov (u Semil) - upomínka na 25leté trvání sboru dobrov.hasičů 1913 Král.koruna, dva hasiči držící štít s nápisem / 8řádk.nápis, Sign.Karnet-Kyselý, Al 30 mm_orig.raž.ouško
Česká Lípa (B.Leipa) - župní slavnosti, 10-11.9.1871 Stojící hasič se sekyrkou nad ohněm, dvojitý něm.opis / 9řádk.něm. nápis, Sn 27 mm_orig.raž.ouško tém.
Koněprusy - Bytov - pamětní peníz, 7.7.1901 Hasičská přilba a sekyrky, opis / 4řádkový nápis, Sn 32 mm_orig.raž.ouško tém.
Kozojedy u Loun - upomínka na sjezd hasič.župy lounské, 12.7.1914 Hasič ve zbroji se znaky českých zemí, opis / 9řádk.nápis Sign.Karnet-Kyselý Praha, Al klipa 26x26 mm_orig.raž.ouško tém.
Kožlí (u Ledče nad Sázavou) - upomínka na sjezd hasičské župy Ledečské v Kožlé 10.7.1910, polopostava hasiče se znaky, opis / 7řádk.nápis, Sign.Karnet-Kyselý Žižkov, Al 30 mm_orig.raž.ouško
Kunčice u Žamberka - sjezd župy orlické, 29.6.1904 Stojící hasič se lvem a lipovou ratolestí, opis / 6řádk.nápis, opis Sign.Šmakal Praha, Sn 34 mm_orig.raž.ouško tém.
Kunětice u Pardubic - 25 let trvání sboru, 1886 - 1911 Stojící hasič se lvem a lipovou ratolestí, opis / 7řádk.nápis, Sign.Karnet-Kyselý Praha, Al 30 mm_orig.raž.ouško tém.
Orlice (u Červené Vody) - oslava 80ti letého trvání sboru spojená s župním sjezdem 17.7.1910, stojící hasič se lvema lipovou ratolestí / 7 řádk.nápis, Sign.Šmakal Praha, Sn 34 mm _orig.raž.ouško s bikolorou tém.
Sazovice (u Zlína) - upomínka na sjezd hasičské župy č.V. a oslavu 10ti letého trvání sboru dobrov.hasičů 1.6.1913, král.koruna, dva hasiči držící štít s nápisem / 9řádk.nápis, Al 30 mm_orig.raž.ouško
Trutnov (Trautenau) - dobrovolní hasiči - pivní známka, b.l. Korbel / 3řádk.něm.nápis, Ponikl.Zn 24 mm
Hudební medaile a žetony
Brno - slavnost Křížkovského - 1 sjezd pěvectva českého 15.5.1910 Ve věnci 4řádk.nápis, dole lyra, Bronz. odznak 28x37 mm _s jehlou a trikolorou