Rakousko-Uhersko, čepicové odznaky - různé
Válečný patronát (Kriegspatenschaft) 1916, Nesign., smaltovaný, zlacený a stříbř. bronzový plech 20x28 mm s nepůvodní jehlicí
Protěž se stuhou 1914 - 1916 (bez označení jednotky), Nesign., zinkový plech 28x29 mm s původní jehlicí
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Císař František Josef I. a císař Vilém II. 1914, Nesign., zlac. smalt. bronz 21x24 mm s nepův. jehlicí
Záslužný odznak c.k. železnic z roku 1914, Nesign., smaltovaný bronz 23 mm se zavíracím špendlíkem
Žena s dítětem 1914 - 1916, Nesign., postříbřený železný plech 22x30 mm s nepůvodní jehlicí
Medaile Jana Žižky z Trocnova - II.stupeň, VM.3-B, číslo 8, ráhnový závěs s řetízky, úzká stuha, nepůvodní etue RR!
Řád sokola s meči - tokijské vydání, VM.4-I-A, malá stužka, původní etue z balzového dřeva, dekret v tubusu na jméno Npor. Václav Marján (č.678)
Řád sokola s meči - pražské vydání 1945, VM.4-I-C, opravený smalt středového medailonu, nepůvodní etue
Řád sokola bez mečů - pražské vydání, VM.4-II-B, závěsný kruh hladký, původní stuha, nepůvodní etue R!
Řád sokola bez mečů - pražské vydání, VM.4-II-B, na závěsném kruhu nepatrné stopy po odstranění mečů, malá stužka, poškozená nepůvodní etue
Řád sokola bez mečů - pražské vydání, VM.4-II-C, závěsný kruh hladký oválný, pův.stuha s hvězdičkou, nepůvodní etue
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-A, II.vydání (1920 - 1938), tmavý bronz, původní stuha
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-B, II.vydání (1920 - 1938), tmavý bronz, kulovité ouško 5mm, původní stuha s ramínkem, nepůvodní etue
Československý válečný kříž 1914-1918, VM.5-II-B, II.vyd.(1920-1938), tmavý bronz, kulovité ouško 5mm, na stuze 3 lipové ratolesti, dekret "Václav Dietrich"
Čs.revoluční medaile (světlý lehký kov), VM.6-B, II.vydání (1920-1938), se signaturou medailera, na stuze štítek "11"
Československá medaile Vítězství, VM.7-A, Laslo.23, Sign.O.Španiel, tmavý kov, původní stuha
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-A, I.vydání (matný bronz, nevýrazný okraj), původ.stuha
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-A, matný bronz, nevýrazný okraj, ostrý hrot stát. znaku
Pamětní kříž čsl. dobrovolce 1918 - 1919, VM.8-B(1), tmavší lesklý bronz, výrazněj. okraj, tupý hrot znaku