Gordianus III., 238 - 244
AE As, Rv:"IOVI.STATORI.S.C.", S.2414, RIC.298b, stojící Jupiter - minc. Řím - ražba z let 241 - 243, nepravidelný okraj, mírně kor., patina
-2/2-
Trebonianus Gallus, 251 - 253
Bil. antoninianus, Rv:"PIETAS.AVGG.", stojící Pietas, podobný jako S.2689, RIC.41 - minc. Řím - blíže nedatován, pěkná patina, téměř
Gallienus, 253 - 268
AE Antoninianus, Rv:"FORTVNA.REDVX." stojící Fortuna, S.2859, RIC.572 - minc. Siscia - ražba z let 260 - 268, oválný střížek, nedor., napr., patina
AE Antoninianus, Rv:"IOVI.CONS.AVG." kozel zleva, S.2865, RIC.207 - minc. Řím - ražba z let 261 - 268, stopy původního postříbření, pěkná patina
Tacitus, 275 - 276
AE Antoninianus, Rv:"FELICITAS.SAECULI.", stojící Felicitas, S.3205, RIC.138 - mincovna Ticinum - 5.dílna - blíže nedatován, pěkná patina, téměř R!
Diocletianus, 284 - 305
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.154a, S.3433 - Treveri - 3.dílna - ražba z roku 295, pěkná patina
Maximianus Herculius, I.období vlády, 286 - 305
AE Follis, Rv:"GENIO.POPVLI.ROMANI.", RIC.6.27b, S.3533 - Aquileia - 1.dílna - ražba z roku 299, pat.
AE Follis, Rv:"SACRA.MONET.AVGG.ET.CAES.NOSTR.", S.3537, RIC.45b - Ticinum - 3.dílna - ražba z let 300 - 303, exc., nep.nedor., pěkná patina
Maximinus II. Daia - jako césar, 305 - 310
AE Follis, Rv:"GENIO.CAESARIS.", S.3653, RIC.36 - Heraclea - 2.dílna - ražba 308 - 309, patina
2/2-
Maximinus II. Daia, 310 - 313
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.166b, S.neuv. - Antiochia - 6.dílna - ražba z roku 312, nep.nedor., mírně kor., patina
Licinius I., 308 - 324
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.5, S.3698 - Thessalonika - 1.dílna - ražen 316 - 317, pěkná pat.
AE Follis, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.AVGG.", RIC.7.9, podobný jako S.3698 - Cyzicus - 8.dílna - ražba z let 317 - 320, nepravidelný okraj střížku, pěkná patina
AE Radiates, Rv:"IOVI.CONSERVATORI.", RIC.7.44, S.neuvádí - minc. Nicomedia - 4.dílna - ražba z let 321 - 324, nepravidelný okraj, pěkná patina
Constantinus I., 307 - 337
AE3, Rv:"VICTORIAE.LAETAE.PRINC.PERP.", RIC.59, S.3783 - Siscia - 5.dílna - ražba z roku 319, mírně exc., pěkná patina
Constantius II., 337 - 361
Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3902, RIC.168 - Thessalonica - 3.dílna - ražba z let 350 - 355, oválný střížek, patina
-2/2
Maiorina, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3903, RIC.132 - Antiochia - 3.dílna - ražba z let 350-355, exc., pat.
AE3, Rv:"FEL.TEMP.REPARATIO.", S.3910, RIC.369 - Siscia - 2.dílna - ražba z let 355 - 361, mírně exc., nedor., pěkná patina
Julianus II., 360 - 363
AE1, Rv:"SECVRITAS.REIPVB.", býk zprava, orel držící věnec, S.3972, RIC.320 - Arelate - ražen 360 - 363, nedor., pěkná patina RR!
Valentinianus I., 364 - 375
AE3, Rv:"GLORIA.ROMANORVM.", S.4002, RIC.14a - Siscia - 2.dílna - ražen 367 - 375, pěkná patina
Konvoluty římských mincí
Divus Augustus (As), Antoninus Pius (As), neurčená římská mince 4.století (AE 16mm), neučená antická mince (AE 11mm) 4ks
-2-4