Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný slabě zlacený bronz 50 mm, Fl.45b, Nov1.1.98e, téměř
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín. ratolest, opis / truchl.postava, polmy, nápis, Sign., patin.bronz 80mm, Nov1.1.134b, nep.úhoz, dr.hr., etue
Synek a Vitanovský - 50.výročí vzniku ČSSR 1968 - poprsí zleva, opis / věnec z padesáti lipových lístků a nápis, Nesign., pat.bronz 60mm, Fl.78, Nov1.1.184c
Španiel - medaile na 140.výročí narození 7.III.1990 - poprsí zprava, opis / 6-řádkový nápis a vavřínové lístky, Nesign., patinov.bronz 60 mm, Nov1.1.195c
Štětina - hliníková portrétní medaile b.l. (cca 1990) - hlava zleva, opis / monogram, lipový lístek, opis, Sign.Št, 31mm, Nov1.1.198f, původní štítek a obal
Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
V.Housa - medaile podnikového výboru KSČ VŽKG 1976 - poprsí zprava, opis / hvězda, vavřín.snítka a nápis, Sign., patinovaný postř. bronz 60 mm, Nov1.4.40a
Česká republika
Reklamní jeton České národní banky a České mincovny b.l. (cca 2015) - genius se lvem, opis / český lev, nápis, Sign.H (Harcuba), mosaz 30 mm, nep.hr.
Finsko
Medaile na přátelství mezi národy 1979 - město, nápis / ruce držící květinu, nápis, Sign., bronz 72x60 mm, dvě části na otočném čepu, původní etue
Itálie
Bergamo - lékařská společnost (založená 1457) - zásl. medaile b.l. - sedící Aeskulap, znaky, opis / opis a místo pro udělení, Sign., patin.bronz 50 mm, etue
Mongolsko
Pamětní medaile na dosažení počtu 2 milionů obyvatel 1988 - novorozenec, nápis / 3-řádkový nápis, Nesign., zlacený bronz 60 mm, nep.hr., vlas.rysky
Hosaeus - medaile "In Eiserner Zeit" 1916 - scéna darování zlata na železo, opis / nápis a dubová ratolest, Sign., patinované lité železo 41 mm, lakov.
Německo - DDR
Marburg - 550 let university 1527/1977 - zakladatel, historické budovy, opis/ moderní budovy, město, nápis, Nesign., postř.bronz 38 mm, nep.hr., vl.rysky
Polsko
1150 let založení města Cieszyna 810/1960 - knížata zakladatelé, opis / městský znak, opis, vročení, vavříny, Nesign., patinovaný bronz 70 mm
Rakouská pošta b.l. (1880) - znak, opis / medailonky čtyř dopravních prostředků, opis, Nesign., mosaz 26mm s původním raženým ouškem, hrany, patina
Rusko
SSSR - 250 let naroz. Lomonosova 1711/1961 - portrét zleva, opis/ universita, 4-řádkový nápis, Sign.Kluge, patinovaný bronz 65 mm, původní etue
Velká Británie
Princ Albert - Průmyslová výstava v Londýně 1851 - poprsí zleva, opis / nápis na globu, orel, věnec a opis, Sign.W.Wyon, bronz 44 mm, dr.hr., nep.úhozy
Chmelové známky
Běsno - JZD - 1/4, hliník 21 mm, CL.7, nep.kor.
Brodec - s erbem Schwarzenbergů - hliník 25mm, CL.64, nep.hr., nep.rysky, patina
Dobříčany (Dobritschan) Herrschaft - 1/4 Hopfen, mosaz 25 mm, CL.216, skvrny, patina
Domoušice - Alois Kříž - ponikl.zinek 25 mm, CL.243