Numismatický rozcestník
zpravodaj.nume.cz
Vše co chcete vědet
v obchodech
v archivu aukcí
v uživatelích
Hledat
Aktuální aukce
Kalendář aukcí
Archiv aukcí
Koupit
v obchodu
Prodat
v obchodu
Přihlásit se / Log in
Registrace / Sign up
// Zpět na hlavní menu
Mince a medaile
266
Antické
4
Blízký a Střední východ do 1500
Evropský středověk do 1500
Země Koruny české do 1526
4
Habsburské soustátí 1526-1848
7
Habsburské soustátí 1848-1918
9
Československo 1918-1945
24
Československo 1945-1992
36
Česko od 1993
39
Německo od 1500
5
Evropa od 1500 do 1918
5
Evropa od 1918
78
Euromince
18
Ostatní svět
26
Pomůcky a příslušenství
9
Papírová platidla
8
Řády a vyznamenání
2
Mince a medaile
/
Mince a medaile
Zobrazit jako
dlaždice
seznam
Řadit podle
Cena
Vystavení
Obchody
Ferdinand III., stříbrný odražek dukátu 1647, Ag 999
Cena
Info
350 Kč
Kopie, replika, novoražba
Numismatické památky Zemské jubilejní výstavy 1891
Cena
150 Kč
Rep.Řím, RUBRIA - Lucius Rubrius Dessenus, denár.
Cena
2 400 Kč
Indie - Králové Kábulu a Gandhary, 10.-11.stol.
Cena
1 990 Kč
5 000 Kč, Negrelliho viadukt, běžná kvalita
Cena
33 000 Kč
1 Dukát 1934, Oživení kremnického bánictva NGC MS 66 PL
Cena
272 000 Kč
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta bez punce
Cena
216 000 Kč
Svatováclavský dukát 1918-2018, varianta s puncem
Cena
221 000 Kč
Svatováclavský dukát 1930, NGC MS 65+
Cena
254 000 Kč
Čermák - Skrbek, MINCE KRÁLOVSTVÍ ČESKÉHO, 1. - 3. dí
Cena
6 400 Kč
Sada 20 Kč 2018 - TGM, Beneš, Štefánik, 3 ks.
Cena
295 Kč
Cena
185 Kč
Telefonní známka pro veřejný automat.
Cena
165 Kč
Sada oběžných mincí, rok 1981.
Cena
780 Kč
Rakousko - 1.rep, 5 groš 1932, 2 groš 1929.
Cena
30 Kč
F.J. I. - 1 koruna 1908, jubilejní na 60 let vlády.
Cena
420 Kč
F.J. I. - 2 koruna 1913, RL.
Cena
420 Kč
F.J. I. - 1 koruna 1914, RL.
Cena
220 Kč
F.J. I. - 1 koruna 1915, RL.
Cena
220 Kč
Ivo Halačka: Mince zemí koruny české. Dodatek II.
Cena
95 Kč
Počet záznamů na stránce:
20
50
100
« Předchozí
…
3
4
5
6
7
8
9
…
11
…
14
Následující »